ZFŚS


foto

ZFŚS w dobie koronawirusa jakie konto obecna sytuacja zmienia

ZFŚS w dobie koronawirusa jakie konto obecna sytuacja zmienia działanie firm, tymczasem wprowadza tak jak wiele przemian w funkcjonowaniu przepisów prawa pracy. Zapraszamy do udziału w blog ZFŚS i inne benefity pracownicze w dobie koronawirusa, podczas którego dowiedzą się Państwo jakim sposobem redukować koszty spojone z ZFŚS – likwidacja, zawieszenie, zmniejszenie odpisu. Omówimy zarówno kwestie spojone z ograniczaniem kosztów pozostałych.

Zobacz więcej ...

foto

Wysokość odpisu podstawowego w ZFŚS Ulga abolicyjna

Wysokość odpisu podstawowego w ZFŚS. Ulga abolicyjna – normy jej stosowania. Polskie firmy delegują do pracy za granicą przeszło tys. najwięcej w UE pracowników, z czego około tyś. podmiotów wysyła do innych państw przeszło osób. Polscy pracownicy wykonują usługi głównie w branży budowlanej, transportowej także usługach opieki nad osobami starszymi. Warto jednakże wiedzieć, kiedy świadczenie pracy poza granicami.

Zobacz więcej ...

foto

Osoby uprawnione do korzystania z

Osoby uprawnione do korzystania z funduszu. Kwalifikacja umów cywilnoprawnych o dzieło. Polskie firmy delegują do pracy za granicą przeszło tys. najwięcej w UE pracowników, z czego około tyś. podmiotów wysyła do innych państw z okładem osób. Polscy pracownicy wykonują usługi głównie w branży budowlanej, transportowej.

Zobacz więcej ...

Najnowsze artykuły:

Top