bookslandia.net.pl

Biznes IT Marketing Finanse

elektryczny samochód dostawczy
Finanse

Zalety elektrycznego samochodu dostawczego

Samochody elektryczne zyskują na popularności. Pojazdy te posiadają wiele zalet. Napęd elektryczny dostępny jest nie tylko w małych samochodach osobowych. Na rynku znajdziemy również samochody dostawcze o napędzie elektrycznym. Mogą być one wykorzystane w działalności gospodarczej. Jakie są zalety takiego rozwiązania? Przekonaj się, co elektryczny samochód dostawczy może dać Twojej firmie.

Polepszenie wizerunku firmy

 

Samochody elektryczne to pojazdy, które nie emitują żadnych zanieczyszczeń. Na pokładzie znajduje się wyłącznie zeroemisyjna jednostka elektryczna. Nie inaczej jest w przypadku samochodów dostawczych. Czy dbałość o ekologię jest ważna w biznesie? Odpowiedź na to pytanie jest twierdząca. Wykorzystywanie floty pojazdów elektrycznych buduje wizerunek firmy odpowiedzialnej społecznie.

Niskie koszty eksploatacji

 

Układ napędowy elektryka nie jest skomplikowany. Elektryczny samochód dostawczy nie posiada wielu podzespołów znanych z samochodów spalinowych. Dzięki prostocie można osiągnąć niższe koszty eksploatacji pojazdu. Na uwagę zasługuje również niski koszt przejazdu samochodem elektrycznym. Pojazdy te znakomicie sprawdzają się w zatłoczonym ruchu miejskim. Koszt przejazdu w takich warunkach jest konkurencyjny w stosunku do pojazdów opartych na silniku spalinowym.

Dotacja do zakupu samochodu elektrycznego

 

Ceny samochodów elektrycznych są nieco wyższe od modeli opartych na silniku spalinowym. W celu zwiększenia atrakcyjności rozwiązań ekologicznych wprowadzono program „Mój Elektryk”. Dzięki niemu można obniżyć koszt zakupu dostawczego elektryka. Jak skorzystać? Najlepiej skontaktować się z doradcą firmy oferującej finansowanie samochodu dostawczego. Dotacja dostępna jest dla każdego przedsiębiorcy. Jej wysokość może wynieść nawet 70000 złotych.

Atrakcyjne sposoby finansowania

 

Dotacja z programu „Mój Elektryk” może obniżyć koszt zakupu auta. Pozostałą część można sfinansować dzięki rozwiązaniom przygotowanym przez MAN FS. Jest to firma, która zajmuje się finansowaniem zakupu samochodów dostawczych koncernu MAN. Dzięki MAN FS można użytkować elektryka na atrakcyjnych warunkach. W ofercie finansowania dostępny jest kredyt w kilku atrakcyjnych opcjach. Do dyspozycji przedsiębiorców są również rozwiązania leasingowe.

Podsumowanie

Wokół samochodów elektrycznych narosło wiele mitów. Technologia stosowana w elektrykach jest jednak coraz bardziej doskonała. Dzięki temu pojazdy elektryczne mogą również sprawdzić się w biznesie. Korzystne modele finansowe sprawiają, że jest to ciekawe rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa.