bookslandia.net.pl

Biznes IT Marketing Finanse

Pożyczki online w 15 min czyli wszystko to co trzeba wiedzieć o uzyskaniu szybkiej gotówki
Finanse

Pożyczki online w 15 min czyli wszystko to co trzeba wiedzieć o uzyskaniu szybkiej gotówki

W obecnej sytuacji, jaka panuje na świecie, coraz więcej osób potrzebuje szybkiej gotówki na różne cele. Święta, awarie sprzętu domowego, choroby najbliższych, zakup przydatnych mebli czy akcesoriów domowych często nie może czekać do kolejnej wypłaty. Dlatego też, z pomocą przychodzi wiele instytucji, dzięki którym można uzyskać pożyczkę bez wychodzenia z domu – szybko i sprawnie. Jak to zrobić? Co warto o niej wiedzieć? Poniżej kilka cennych wskazówek.

Pożyczki online w 15 minut

Wiele osób przerażają formalności i czas oczekiwania na kredyt w banku. Nie każdy też chce gromadzić niezbędne dokumenty oraz przekonywać bezpośrednio pracownika banku, iż jest godną osobą do uzyskania konkretnej pożyczki na wskazany przez niego cel. Dlatego też, w Polsce już wiele lat temu powstały instytucje pozabankowe, które wychodzą klientom naprzeciw i oferują im wygodne pożyczki na dowolny cel. Takie pożyczki online w 15 minut nie wymagają zbyt wielu formalności, osobistego kontaktu z klientem ani sprawdzania go w wielu bazach. Zazwyczaj wystarczą podstawowe dane o kliencie, informacje z dowodu osobistego (lub z innego ważnego dokumentu tożsamości), by konkretne pieniądze otrzymać na konto już po kilkunastu minutach. Instytucje pozabankowe są otwarte na wielu klientów. Doskonale rozumieją ich nagłe potrzeby i zobowiązania. Posiadają więc oni w swojej ofercie naprawdę korzystne i dogodne warunki, dzięki którym klient może otrzymać pożyczką zarówno krótkoterminową, jak i długoterminową i wnioskować jednocześnie o dobre warunki jej spłaty.

Wszystkie formalności bez wychodzenia z domu

Co ciekawe, klient nie musi odwiedzać instytucji osobiście. Pożyczkę załatwi za pomocą smartfona lub komputera. Wystarczy wejść na stronę internetową instytucji, która oferuje ciekawą dogodna dla nas pożyczkę, wypełnić stosowny, krótki formularz i oczekiwać na przyznanie środków na konto. Osoby, które chcą załatwić pożyczkę przez telefon – również mogą to zrobić. Można zadzwonić na infolinię (czynna jest ona praktycznie codziennie) i przy pomocy konsultanta złożyć stosowny wniosek o kredyt.

Co ważne, nie trzeba się obawiać, iż klient zostanie oszukany lub, że pewne kwestie zostaną przed nim zatajone. Obecnie takie sytuacje w ogóle nie mają miejsca. Każdy, kto decyduje się na pożyczkę, zostaje wczesnej dokładnie poinformowany o tym, jak wygląda termin spłaty pożyczki, jakie są jej raty, jaką prowizję otrzymuje pożyczkodawca za jej udzielenie. Ponadto, klient otrzymuje na maila lub na adres domowy szczegółową umowę wzięcia takiej pożyczki, którą powinien podpisać i odesłać. Warto więc ją zawsze dobrze przestudiować.